تبلیغات
سلسبیل وحشی !!!!!! - معرفی پلی بوی
سلسبیل وحشی !!!!!!

با پاسپورت به این منطقه وارد شوید


معرفی پلی بوی


پلی‌بوی (در انگلیسی: Playboy) نام مجله بزرگسالان معروف آمریکایی و تجارتی پر سود است. مجلهٔ پلی‌بوی که بصورت ماهیانه در دهها کشور جهان و به زبانهای مختلف منتشر می‌شود، شامل مقالات سیاسی، اجتماعی و ورزشی، مصاحبه با شخصیتهای مهم جامعه، مقالات مرتبط با مُد و همچنین عکسهای مدلهای عریان و مقالاتی در مورد مسائل جنسی و سکس است که از سال ۱۹۵۳ میلادی (۱۳۳۲ شمسی) توسط هیو هیفنر و همکاران در آمریکا برای اولین بار انتشار یافت و تاکنون ادامه دارد. کمپانی پلی‌ بوی که بعدها زیر چتر کمپانی پلی‌بوی انترپرایز با گسترش حیطه خود از مجله به تمامی فرمهای و رسانه از جمله شبکه رادیویی، شبکه تلویزیونی و شبکه اینترنت نفوذ گسترده‌ای یافت و به یک امپراتوری رسانه‌ای در زمینه مربوط به سکس و مسایل جنسی تبدیل شد.

مجلهٔ پلی‌بوی همچنین در هر شماره خود داستان‌های کوتاهی از نویسندگان برجسته جهان از جمله آرتور چارلز کلارک، یان فلمینگ، ولادیمیر ناباکوف و مارگارت اتوود را منتشر می‌کند. این مجله که در جامعه آمریکا به مجله مردان معروف است، به گرفتن مواضع لیبرال در مسائل مهم سیاسی مشهوریت دارد. همچنین عکسهای دختران برهنه که به همراه مقالات مختلف در مجلهٔ پلی‌بوی به چاپ میرسد را میتوان در رده عکسهای سافت جای داد که برخلاف عکسهای هارد شامل عکسهایی که دارای تماس و آمیزش جنسی نمی‌باشد و تنها شامل عکس اندام برهنه دختران مدل خود می‌شود.

کمپانی پلی‌بوی انترپرایز که ناشر مجلهٔ پلی‌بوی است، در مجله از استفاده از تصاویری که حاوی نزدیکی جنسی باشد، خودداری می‌کند و تنها به نشان‌دادان تصاویر برهنه دختران بالای سن قانونی اکتفا می‌کند. با این وجود در دیگر رسانه‌های خود از جمله در تلویزیون پلی‌بوی، به تولید فیلم‌هایی ویژه بزرگسالان می‌پردازد که نزدیکی جنسی را نیز نشان می‌دهند.


پنجشنبه 21 خرداد 1388 توسط رضا سعیدی | نظرات ()


با پاسپورت به این منطقه وارد شوید
پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
ATOM
رضا سعیدی
روابط بین الملل
همه پیوندها
هفته سوم مهر 1388
هفته دوم مهر 1388
هفته چهارم خرداد 1388
هفته سوم خرداد 1388
هفته دوم خرداد 1388
نظرات
معرفی برو بچ
بوستان خبرنگار
پرسپولیس خانه ی عشق
معرفی پلی بوی
علی مطلب
وحید هزاری
کانکس نیروی انتظامی
سلسبیل وحشی یعنی چی؟
لیست آخرین مطالب
کانون هواداران پرسپولیس
همه پیوندهای روزانه
ارسال پیوند روزانه
معرفی
گونده سلسبیل کیه؟


بازديدهاي امروز : نفر
بازديدهاي ديروز : نفر
كل بازديدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :